Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Paddleboard SUP 10'6" ECO NoveNove + Alu pádlo

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: nafukovací paddleboard SUP 10'6" ECO spolu s Alu (slitinovým)  pádlem!

Koupí získáte: univerzální paddleboard s výborným poměrem cena/výkon při zachování vysokého standardu zpracování, který je pro NoveNove charakteristický, velmi hezký a neotřelý italský design, nejnovější technologie, super paddleboard pro VAŠI zábavuAlu pádlo za ještě výhodnější cenu v setu!

S 99NoveNove vám umožníme vychutnat si to nejlepší v paddleboardingu za rozumnou cenu. Proč ? Protože chceme - a protože to umíme.

Vykročte i VY do světa paddleboardingu se značkou NoveNove - a podlehnete jeho kouzlu....Dostupnost Skladem

NoveNove Single Layer konstrukce pro maximální lehkost a výdrž

Vysokotlaký pružinový ventil pro rychlé a snadné nafukování a deflaci

Velké EVA diamantové příjemné drážkovaní nožní podložky, poskytující neklouzavý nášlap chodidla a pohodlí

Měkká rukojeť pro pohodlné přenášení

3x integrovaná fina (ploutev, ostruha), systém upevnění: integrované-již nikdy neztratíte svoji finku :-)

D-kroužek z nerezové oceli pro přivázání paddleboardu k molu, lodi, upevnění baťohu, sáčku...

Pohodlný heavy duty baťoh s velkou kapacitou pro paddleboard a příslušenství

Vysokotlaká pumpa s měřením tlaku

Lepící sada

- Standartní délka 10'6"(320cm), šířka 32" (81,3 cm) nabízí stabilní a pohodlnou jízdu, výše paluby 4 3/4" (12 cm) zase zaručuje komfortní výtlak (194 litrů), vhodný do celkového zatížení cca 110kg (může být i vyšší při postupném mírném snižování úrovně jízdních vlastností)

- Konstrukce za pomocí Hi-Tech technologie šití "drop-stitch" umožňuje nafouknout tento paddleboard v rozmezí 15-18 PSI, což v praxi znamená výbornou tuhost - tj. výbornou jízdu. Paddleboard se bude na vodě zkrátka chovat tak, jak by skutečně měl a jak by jste to od něj očekávali.

Nejnovější Single Layer Tech technolgie NoveNove, která kombinuje vynikající tuhost s úžasnou lehkostí. Na povrchu vypadá paddleboard bez „vrásek“, takže samotný board působí čistším a hladším dojmem a je příjemný na dotyk. EnduroTech znamená tužší paddleboard (= lepší jízdní vlastnosti) při nižším tlaku (méně námahy při pumpování), než průměrný paddleboard. Rovněž se lépe po vyfouktnutí roluje zpět do baťohu.

20 400 Kč 17 300 Kč
Vaše věrnostní sleva je: 0%