Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Z historie 99NoveNove

-Slovo zakladatele Cesareho Cantagalli na úvod-

Proč NoveNove (tj. v překladu "99"):

"V prvních dnech své profesionální kariéry, to se psala 80. léta, jsem se rozhodoval, jaké číslo, které by mě reprezentovalo a bylo by svým způsobem mojí ochrannou známkou, si vybrat pro své plachty. Velmi se mi líbila myšlenka nepasovat se do pozice prvního ani posledního, a navíc jsem měl vždycky rád č. 9 kvůli jeho vzhledu a tomu jak zní, když se vysloví (v italštině "nove" - pozn. autora).

A tak jsem přišel s názvem I-99, reprezentující Itálii... a zbytek je již vytištěn v historických knihách windsurfingu. Proto jsem pojmenoval společnost "NoveNove".

Projekt NoveNove byl zahájen, protože jsem vyrostl s vášní v srdci kolem vodních sportů. Vyplývá to z mé osobnosti a povahy, že se vždy plně soustředím na nové trendy a nové styly uměleckého vyjadřování, a tyto obě složky jsou zkombinovány a vytvářejí dobře fungující produkty. Abych byl upřímný, vždycky jsem chtěl vyniknout a stanovit novou úroveň, vycházející z mého sepjetí a spojení s vodními sporty, které zásadně ovlivnily můj život a kariéru.

Cítím hybnou energii a růst od doby, kdy jsme v roce 2008 začali s několika vlastními boardy, vyrobenými v naší malé továrně v Itálii. Cítili jsme uspokojení, když jsme našim klientům nabídli možnost zkoumat jejich zvědavost, dotýkat se něčeho speciálního a jednoduše cítit lepší board pod svýma nohama."

Kdo je Cesare Cantagalli:

Windsurfingová legenda, průkopník wave windsurfingu, výherce mnoha závodů. Tak by se dal charakterizovat Cesare Cantagalli, zakladatel značky NoveNove. Jako první předvedl salto vpřed - odtud jeho přezdívka Cheeseroll.

Jak:

Založena v roce 2008 s více než třicetiletou zkušeností na svých bedrech, je NoveNove symbolem kvality a výkonnosti společnosti, vyrábějící boardy.

NoveNove je spojením lidí a historie s jasným a silným cílem zaměřeným na slibnou budoucnost díky tvrdé práci skvělého týmu, skládajícího se z osobností, které svému poslání věnovali energii repliky panerai a vášeň. Směs techniků, jezdců, umělců a profesionálů, kteří každodenně dávají do společného díla svých 100%, aby přispěli k našemu projektu jen tím nejlepším.

Zatímco se Cesare osobně podílí na tvorbě grafiky a vývoji produktů, jeho technické vědomosti a zkušenosti při navrhování se promítají do vynikajících tvarů a jsou podporovány skvělým týmem profesionálních jezdců. Všichni úzce spolupracují s jednotným cílem: umožnit každému jednomu jezdci na jakékoliv úrovni a za všech podmínek "být tím, kdo je v sedadle řidiče".

Co:

Kolekce boardů NoveNove se pohybuje od klasických tvarů až po pokročilé a myšlenkově inovační přístupy, které stanovují nové standardy toho, co je možné. Stojíme si za tím, aby boardy NoveNove vždy držely svůj přímý pocit a identitu značky spolu s jedinečným a pozoruhodným italským vzhledem a stylem.

Vítejte v zábavném světě SUP se značkou 99NoveNove !