Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Paddleboard SUP 10'6" Elite NoveNove + karbonové pádlo

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: špičkový nafukovací paddleboard SUP 10'6" Elite spolu se lehoučkým 100% karbonovým pádlem, které je nejlehčí z celé řady pádel a nebude tak zbytečně unavovat vaše ruce! 

Koupí získáte: nově vyvinutý univerzální (all-round) špičkový paddleboard s nejnovějšími technologiemi NoveNove s již tradičním vynikajícím zpracováním (žádné vystřelené ventily uprostřed přehrady apod :-) ), velmi hezký a neotřelý italský design, super paddleboard pro VAŠI zábavuSuper lehké 100% karbonové pádlo za ještě výhodnější cenu v setu!

S 99NoveNove vám umožníme vychutnat si to nejlepší v paddleboardingu za rozumnou cenu. Proč ? Protože chceme - a protože to umíme.

Vykročte i VY do světa paddleboardingu se značkou NoveNove - a podlehnete jeho kouzlu....Dostupnost Skladem

Nejnovější Fusion Tech konstrukce NoveNove pro maximální lehkost a extrémní tuhost paddleboardu v nafouknutém stavu

Vysokotlaký pružinový ventil pro rychlé a snadné nafukování a deflaci

Velké EVA diamantové příjemné drážkovaní nožní podložky, poskytující neklouzavý nášlap chodidla a pohodlí

Měkká rukojeť pro pohodlné přenášení

Odnímatelná zadní středová fina (ploutev, ostruha), systém upevnění US Box center fin + 2x integrované zadní postraní pružné menší finky

D-kroužky z nerezové oceli pro přivázání paddleboardu k molu, lodi, upevnění baťohu, sáčku...

Bungie systém pro zachyvení přepravovaných věcí

Pohodlný heavy duty baťoh s kolečky s velkou kapacitou pro paddleboard a příslušenství

Vysokotlaká pumpa s měřením tlaku

Lepící sada

- Standartní délka 10'6"(320cm), šířka 32" (81,3 cm) nabízí stabilní a pohodlnou jízdu, výše paluby 4 3/4" (12 cm) zase zaručuje komfortní výtlak (194 litrů), vhodný do celkového zatížení cca 110kg (může být i vyšší při postupném mírném snižování úrovně jízdních vlastností)

- Konstrukce za pomocí Hi-Tech technologie šití "drop-stitch" umožňuje nafouknout tento paddleboard v rozmezí 15-18 PSI, což v praxi znamená výbornou tuhost - tj. výbornou jízdu. Paddleboard se bude na vodě zkrátka chovat tak, jak by skutečně měl a jak by jste to od něj očekávali.

Nejnovější Fusion technolgie NoveNove, která kombinuje ješte lepší tuhost materiálus úžasnou lehkostí. Na povrchu vypadá paddleboard bez „vrásek“, takže samotný board působí čistším a hladším dojmem a je příjemný na dotyk. Fusion Technology znamená ještě tužší paddleboard (= lepší jízdní vlastnosti) při nižším tlaku (méně námahy při pumpování), než průměrný paddleboard. Rovněž se lépe po vyfouktnutí roluje zpět do baťohu.

33 600 Kč 26 000 Kč
Vaše věrnostní sleva je: 0%