Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Paddleboard SUP Corsa 12'6" NoveNove

Než se začtete do následujících řádků, přečtěte si proč právě paddleboardy NoveNove...

Nafukovací paddleboard NoveNove SUP Corsa 12'6" je zbrusu nový nafukovací paddleboard nejnovější generace s technologií Fusion, která zaručuje vynikající úroveň odolnosti a výrazné snížení celkové hmotnosti oproti tradičním paddleboardům.

CORSA 12'6" je díky svému tvaru vhodná jak pro delší pohodovou projížďku, tak pro aktivní rychlou jízdu. Se svojí šířkou (32", tj. 81cm), zvýšenou 6" palubou,  objemem 335 litrů a nosností cca 135 litrů se jej nemusíte vůbec bát a tyto parametry z něj činí ideálního společníka pro milovníky rychlejší, ale zároveň komfortní jízdy. Je to jako když si pořídíte silné auto a pod jeho kapotou dřímá obrovský výkon: je jen a jen na vás, zda jej využijete. Rozhodující je, že vás v případě potřeby nezklame a dostane vás velmi rychle tam kam chcete–potenciál tady rozhodně je a čeká kdy jej VY probudíte!

Nafukovací paddleboard CORSA značky NoveNove je vhodný pro pádlování hlavně na jezerech, přehradách, nebo moři s menšími vlnami, tj. na klidnějších hladinách vod. Tam je jeho síla největší, tam se projeví jeho největší přednost-držení přímého směru. CORSA je paddleboard pro rodiny a přátele, kteří chtějí tuto extra výhodu a nebojí se delších výjížděk. 

Parametry: Šíře 32" (81 cm) nabízí stabilní a user-friendly jízdu „říznutou“ rychlým závodním tvarem, takže si jeho závodní tvar a s tím spojenou rychlost mohou vychutnat i ti z vás, kteří nejste nutně závodníky. Jeho délka 12´6“ (381cm) zaručí, že bude opravdu držet vámi zvolenou stopu a výše paluby 6" (15,2 cm) z něj činí případně společníka pro celou rodinu, milující možnost rychlejší jízdy - poměrně komfortní výtlak 135 litrů je u tohoto tvaru paddleboardu vhodný do celkového zatížení cca 120kg (může být i vyšší při zvyšujících se dovednostech jezdce :-) ). Špičkový vývoj firmy NoveNove a použitá technologie umožňuje dosáhnout výborné tuhosti (Corsa je mimo jiné vyztužena pásem po celé délce paddleboardu), nafouknout tento paddleboard v rozmezí 12-22 PSI není žádný problém. Co to znamená v praxi ? Po nafouknutí velmi tuhý paddleboard a naprosto excelentní, a v tomto případě i velmi rychlou jízdu.

Není třeba dodávat, že tomuto luxusnímu paddleboardu by jistě jako výbava slušelo 100% karbonové pádlo NoveNove (zde), které vzhledem ke své minimální váze vytáhne z potenciálu tohoto paddleboardu maximum. 

Paddleboard 12'6" Corsa od NoveNove je především dokonalý a poměrně rychlý paddleboard pro jednotlivce, ale může být případně i rodinným paddleboardem. Představuje skvělý způsob, jak si vychutnat rychlejší jízdu během dovolené nebo cestování, kde pomůže i integrovaný bungee systém pro přepravu věcí (např. nepromokavého pytlu) během rolex repliky vašeho pádlování.

Koupí získáte: Špičkový paddleboard, který svým tvarem uspokojí i milovníky rychlé jízdy na klidnější hladině, zároveň pro někoho může sloužit už i jako rodinný paddleboard na delší výpravy; samozřejmostí je krásný italský design a již tradiční naprosto špičkové zpracování a nejnovější technologie vůbec.

S 99NoveNove vám umožníme vychutnat si to nejlepší v paddleboardingu za rozumnou cenu. Proč? Protože chceme-a protože to umíme. Vykročte i VY do světa paddleboardingu se značkou NoveNove-a podlehnete jeho kouzlu...  


Dostupnost Skladem

Nejnovější Fusion Tech konstrukce NoveNove pro maximální lehkost a extrémní tuhost paddleboardu

Corsa je mimo jiné vyztužena pásem po celé délce pro vynikající držení tvaru a tuhost konstrukce tohoto delšího špičkového paddleboardu

Vysokotlaký pružinový ventil pro rychlé a snadné nafukování a deflaci

Velké EVA diamantové příjemné drážkovaní nožní podložky, poskytující neklouzavý nášlap chodidla a pohodlí

Měkká rukojeť na přenášení

Odnímatelná zadní středová fina (ploutev, ostruha), systém upevnění finy: US Box center fin

D-kroužky z nerezové oceli pro přivázání paddleboardu k molu, lodi

Bungie systém pro zachycení přepravovaných věcí včetně pádla

Pohodlný heavy duty baťoh s velkou kapacitou pro paddleboard a příslušenství

Vysokotlaká pumpa s měřením tlaku

Lepící sada

- šíře 32" (81 cm) nabízí stále stabilní jízdu „říznutou“ rychlejším závodním tvarem, jeho délka 12´6“ (381cm) zaručí, že bude opravdu držet vámi zvolenou stopu a výše paluby 6" (15,2 cm) z něj činí ideálního společníka pro celou rodinu, milující možnost rychlejší jízdy - relativně komfortní výtlak vhodný do celkového zatížení cca 135kg.

- Konstrukce za pomocí Hi-Tech technologie šití "drop-stitch" umožňuje nafouknout tento paddleboard v rozmezí 15-22 PSI, což v praxi znamená špičkovou tuhost - tj. výbornou jízdu. Paddleboard se bude na vodě zkrátka chovat tak, jak by skutečně měl a jak by jste to od něj očekávali.

Nejnovější Fusion technolgie NoveNove, která kombinuje ješte lepší tuhost materiálus úžasnou lehkostí. Na povrchu vypadá paddleboard bez „vrásek“, takže samotný board působí čistším a hladším dojmem a je příjemný na dotyk. Fusion Technology znamená ještě tužší paddleboard (= lepší jízdní vlastnosti) při nižším tlaku (méně námahy při pumpování), než průměrný paddleboard. Rovněž se lépe po vyfouktnutí roluje zpět do baťohu.

18 990 Kč 18 600 Kč
Vaše věrnostní sleva je: 0%