Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Paddleboard SUP Elite 9'10" NoveNove

Než se začtete do následujících řádků, přečtěte si proč právě paddleboardy NoveNove...

Zbrusu nový nafukovací paddleboard NoveNove SUP Elite 9'10" je nafukovací paddleboard nejnovější generace s technologií Fusion, která zaručuje vynikající úroveň odolnosti a výrazné snížení celkové hmotnosti oproti tradičním paddleboardům.

Elite 9'10" je ze všech allround/wave modelů zlatá cesta pro ty, kteří hledají manévrovatelnost a stabilitu na vlnách i klidné hladině. Díky svému výtlaku 180 litrů je vhodný pro jezdce do cca 90kg (může být i vyšší při postupném a mírném snižování úrovně jízdních vlastností).

Koupí získáte: Špičkový paddleboard který svojí střední velikostí je ještě vhodný na hbitou jízdu plnou manévrů na klidné hladině i na vlnách; kratší dobu nafukování, nižší hmotnost a samozřejmostí je krásný design a již tradiční špičkové zpracování.

S 99NoveNove vám umožníme vychutnat si to nejlepší v paddleboardingu za rozumnou cenu. Proč? Protože chceme-a protože to umíme. Vykročte i VY do světa paddleboardingu se značkou NoveNove-a podlehnete jeho kouzlu...
Dostupnost Skladem

Nejnovější Fusion Tech konstrukce NoveNove pro maximální lehkost a extrémní tuhost paddleboardu

Vysokotlaký pružinový ventil pro rychlé a snadné nafukování a deflaci

Velké EVA diamantové příjemné drážkovaní nožní podložky, poskytující neklouzavý nášlap chodidla a pohodlí

Měkká rukojeť na přenášení

Odnímatelná zadní středová fina (ploutev, ostruha), systém upevnění US Box center fin + 2x zadní integrované postraní pružné menší finky

D-kroužeky z nerezové oceli pro přivázání paddleboardu k molu, lodi

Bungie systém pro zachyvení přepravovaných věcí

Pohodlný heavy duty baťoh s velkou kapacitou pro paddleboard a příslušenství

Vysokotlaká pumpa s měřením tlaku

Lepící sada

- Délka 9'10" (300cm) je zlatá cesta pro jezdce do 90kg pro vysokou manévrovatelnost, šířka 31,5" (80 cm) nabízí stabilní, user friendly a pohodlnou jízdu. Výše paluby 4 3/4" (12 cm), výtlak 180 litrů.

- Konstrukce za pomocí Hi-Tech technologie šití "drop-stitch" umožňuje nafouknout tento paddleboard v rozmezí 15-22 PSI, což v praxi znamená špičkovou tuhost - tj. výbornou jízdu. Paddleboard se bude na vodě zkrátka chovat tak, jak by skutečně měl a jak by jste to od něj očekávali.

Nejnovější Fusion technolgie NoveNove, která kombinuje ješte lepší tuhost materiálus úžasnou lehkostí. Na povrchu vypadá paddleboard bez „vrásek“, takže samotný board působí čistším a hladším dojmem a je příjemný na dotyk. Fusion Technology znamená ještě tužší paddleboard (= lepší jízdní vlastnosti) při nižším tlaku (méně námahy při pumpování), než průměrný paddleboard. Rovněž se lépe po vyfouktnutí roluje zpět do baťohu.

17 500 Kč 17 200 Kč
Vaše věrnostní sleva je: 0%

Paddleboard SUP 10'6" Elite NoveNove + karbonové pádlo

Paddleboard SUP 10'6..

26 000 Kč

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: špičkový nafuko..

Zobrazit