Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Paddleboard SUP 11' TOURING NoveNove

Než se začtete do následujících řádků, přečtěte si proč právě paddleboardy NoveNove...

Nafukovací paddleboard SUP 11' TOURING NoveNove je ultra user-friendly paddleboard s luxusním výtlakem, vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak pokročilé, jednotlivce i pro situaci, kdy si chcete užít paddleboarding třeba ve dvou na jednom paddleboardu. S naprostým přehledem uveze i několik dospělých (a vašeho psa taky :-)). Vydejte se s SUP 11' Touring na své další dobrodružství a prožijte svět novým způsobem! 

SUP 11' TOURING NoveNove je tak ideální stand-up paddleboard pro rodiny i jednotlivce, ať už jste na cestách připraveni prozkoumat nové vodní plochy, anebo máte namířeno na oblíbené místo vaší dovolené. Ať už sportujete a máte rádi dobrodružství na vodě, anebo třeba rádi rybaříte, díky širokému tvaru tohoto nafukovacího paddleboardu pro vás stabilita nebude vůbec žádný problém-je velmi oblíbený i u jezdců vyššího vzrůstu, pro které je širší báze (35", tj 89cm) tohoto špičkového paddleboardu velmi příjemná. Prostě pohoda. Je navíc vybaven několika nerezovými D-kroužky, pro upevnění nepromokavých pytlíků s věcmi, nebo nářadím.

Paddleboard 11' TOURING NoveNove je vhodný pro pádlování hlavně na jezerech, přehradách, nebo moři s menšími vlnami, tj. na klidnějších hladinách vod. Tam je jeho síla největší.

Parametry: délka 11'(335cm), šíře paluby 35"(89cm), výše paluby 6"(15cm). Výtlak 279 litrů-vhodný do celkového zatížení cca 180kg (může být i vyšší, při postupném mírném snižování úrovně jízdních vlastností). 

Vydejte se s ním prozkoumat dosud neprobádané – a objevte vodní plochy, na kterých jste dosud museli jen usilovně plavat, úplně novým způsobem!

Koupí získáte: paddleboard pro jednotlivce a/nebo rodiny, schopný unést více lidí, luxusní stabilitu, neotřelý a krásný rolex repliky italský design, nejnovější technologie používáné v paddleboardingu - zkrátka to nejlepší.

S 99NoveNove vám umožníme vychutnat si to nejlepší v paddleboardingu za rozumnou cenu. Proč? Protože chceme - a protože to umíme.  


Vykročte i VY se značkou NoveNove do světa paddleboardingu - a podlehnete jeho kouzlu...


Dostupnost Skladem

NoveNove Fusion konstrukce pro extrémní tuhost (max 22 PSI)

Vysokotlaký pružinový ventil pro rychlé a snadné nafukování a deflaci

Velké EVA diamantové příjemné drážkovaní nožní podložky, poskytující neklouzavý nášlap chodidla a pohodlí

Měkká rukojeť na přenášení

Odnímatelná fina (ploutev, ostruha), systém upevnění: US Box center fin

Sedm D-kroužků z nerezové oceli pro přivázání nepromokavého obalu na věci, nebo paddleboardu k molu, lodi, atd.

Pohodlný heavy duty baťoh s velkou kapacitou pro paddleboard a příslušenství

Vysokotlaká pumpa s měřením tlaku

Lepící sada

- Délka 11'(335cm), šíře paluby 35"(89cm), výše paluby 6"(15cm). Výtlak 279 litrů-vhodný do celkového zatížení cca 180kg (může být i vyšší, při postupném mírném snižování úrovně jízdních vlastností).

- Šíře paluby 35" (89 cm) nabízí ultra stabilní jízdu, jeho délka 11‘ zase zaručí, že bude hezky držet vámi zvolený směr. To vše z něj činí ideálního společníka pro celou rodinu - komfortní výtlak 279 litrů je luxusní, vhodný i pro vícero osob na paddleboardu najednou. Použitá technologie umožňuje dosáhnout výborné tuhosti - nafouknout tento paddleboard v rozmezí 18-22 PSI. Co to znamená v praxi? Excelentní, pohodovou jízdu. Váš paddleboard se bude chovat na vodě tak, ja by správně měl.

Nejnovější Fusion technolgie NoveNove, která kombinuje ješte lepší tuhost materiálus úžasnou lehkostí. Na povrchu vypadá paddleboard bez „vrásek“, takže samotný board působí čistším a hladším dojmem a je příjemný na dotyk. Fusion Technology znamená ještě tužší paddleboard (= lepší jízdní vlastnosti) při nižším tlaku (méně námahy při pumpování), než průměrný paddleboard. Rovněž se lépe po vyfouktnutí roluje zpět do baťohu.

28 200 Kč 20 000 Kč
Vaše věrnostní sleva je: 0%

Paddleboard SUP 10'6" ECO NoveNove + Alu pádlo

Paddleboard SUP 10'6..

17 300 Kč

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: nafukovací paddleboa..

Zobrazit

Paddleboard SUP 10'6" Elite NoveNove + karbonové pádlo

Paddleboard SUP 10'6..

26 000 Kč

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: špičkový nafuko..

Zobrazit

Paddleboard SUP 11' Touring NoveNove + karbonové pádlo

Paddleboard SUP 11' ..

27 900 Kč

Využijte vynikající, cenově ještě výhodnější akční nabídku: špičkový nafuko..

Zobrazit

3-dílné karbonové pádlo NoveNove

3-dílné karbonové pá..

5 600 Kč

Zcela nové 3-dílné karbonové nastavitelné a ultralehké pádlo NoveNove vám dá poc..

Zobrazit