Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu zdarma
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.

Proč paddleboardy NoveNove

Na nic si nehrajeme – nepotřebujeme to. Naším cílem bylo přinést na český trh excelentní značku. To ale byla jen polovina úkolu... Druhou polovinou bylo přinést ji vám-zákazníkům, za unikátní cenu. Dnes můžeme říct, že se to podařilo, a na to jsme patřičně hrdí.

Ale zpět k otázce "Proč právě nafukovací paddleboardy NoveNove?". Nafukovací paddleboardy jsou čím dál oblíbenějším doplňkem milovníků vodních sportů a radovánek. Toho si samozřejmě všimla řada firem, které (do té doby) měly s vodou jen pramálo společného. Představte si, že jste pilot formule 1 a máte si vybrat formuli: vyberete si Ferrarri, anebo narychlo smontovanou čtyřkolku? Ve světě nafukovacích paddleboardů je to stejné. Každá firma umí vyrobit paddleboard tak, že jej vidíte hezky smotaný, když je vyfouklý v baťohu. Když ho ale nafouknete, to už je věc jiná. Totiž ani zdaleka ne každá firma umí vyrobit paddleboard, po kterém chcete vlastně protichůdné vlastnosti: měkký smotaný paddleboard v baťohu a na druhou stranu nafouknutý supertuhý paddleboard (tehdy má ideální jízdní vlastnosti), držící nekompromisně tvar a který se chová tak, jak má, který se nepropadá pod vámi jako houba a kterému střílí ventily uprostřed přehrady...Věřte, dalo by se vyprávět :-)  Stav, kdy se paddleboard chová na vodě ideálně a tak jak by ve skutečnosti měl, vyžaduje stovky a tisíce hodin vývoje a plánování, nejmodernější techniku a taky lidi, kteří vědí a vyznají se. Právě taková je firma NoveNove, s dlouhodobou zkušeností a tolik potřebným know-how, založená legendou vodních sportů, Cesarem Cantagallim, který spolu se svým týmem v Itálii přesně ví, jak by měl paddleboard vypadat, jaký by měl mít tvar, jak by se měl chovat a jak by měl být vyroben-aby se na vodní hladině nechoval jako matrace a houba, ale jako skutečný paddleboard, který svému majiteli udělá radost.   

S NoveNove od nás získáváte opravdu funkčního italského plnokrevníka, krásný design a komfort, ale to nejdůležitější je, že je prostě kvalitně vyroben a je protkaný nejnovější technologií na trhu. Z něj budete mít prostě radost. A o to přece jde. Na vodě se chcete bavit, a ne řešit paddleboard, který připomíná paddleboard jen když je smotaný v baťohu... Příkladem a potvrzením výše uvedených slov a vět budiž nedávný absolutní úspěch, kdy NoveNove získala první místo v závodě světového poháru:


K čemu by tohle všechno ale bylo, kdybychom vám skvělý sortiment NoveNove nenabídli za rozumnou cenu, s vysokou přidanou hodnotou a skvělým poměrem cena/výkon... Užijte si nádech azurového polo ralph lauren moře, řeku, jezero či přehradu s paddleboardem a pádlem značky NoveNove. Přejeme hodně zábavy!

Odpověď na otázku "Proč paddleboardy NoveNove" však zakončeme Cesarovými slovy, které vystihují přístup NoveNove k vodnímu sportu a sortimentu výrobků, které NoveNove nabízí:

"Úspěch není nikdy individuální příběh, ale spíš je to čest spolupracovat s týmem zasvěcených profesionálů, kteří denně pracují dohromady na dosažení našich společných cílů. Dúraz na každý detail a krásu spolu se skutečným vyjádřením toho, jak bych rád, aby se board na hladině choval a vypadal-to je dokonalé propojení našich jedinečných produktů, které jsou charekterizovány širokou vizí a vášní pro sport."

Vítejte v neobyčejném světě SUP značky NoveNove!

Váš dodavatel a zkušený rádce při výběru, Michal Tomica